اورینگ NBR

اورینگ NBR

امروزه اورینگ NBR به یکی از پر مصرف ترین اورینگ ها تبدیل شده است که در صنایع مختلف برای آببندی کاربرد دارد. NBR یا نیز می توانیم بگوییم Nitril از رایج ترین جنس های اورینگ می باشند. در ادامه این مقاله شما را بیشتر با این نوع اورینگ آشنا می کنیم تا در این زمینه اطلاعات کافی را به دست آورید,پس با ما همراه باشید.

اطلاعات اولیه و لازم در مورد اورینگ NBR:

محبوبیت این محصول به علت این است که قیمت آن تقریبا یک پنجم دیگر متریال های اورینگ می باشد و همچنین بیشتر در محیط های گازی و آبی مورد استفاده قرار می گیرد. در مورد مواد اولیه این نوع اورینگ نیز باید بگوییم که از کائوچو هم طبیعی و هم مصنوعی ساخته شده است که این مواد اولیه آن در خارج از ایران همچون کشور های تایوان,کره و … تولید می شود.

همه چیز در مورد شرکت پارت هیدرولیک:

در هنگام خرید اورینگ ها باید این نکته را در نطر بگیرید که علاوه بر قیمت مناسب آن به کیفیت خوب و استاندارد بودن آن محصول نیز توجه کنید. در نتیجه برای تحقق این دو امر تنها محصول مورد نیاز خود را از شرکت هایی که از اعتبار آنان اطمینان دارید خریداری کنید. شرکت پارت هیدرولیک تولید کننده قطعات سیلیکونی است که به مدت سی سال است که در زمینه توزیع انواع اورینگ,اورینگ سیلیکون,اورینگ وایتون,انواع پکینگ,پکینگ هیدرولیک و پنوماتیک,پکینگ وایتون,پکینگ سیلیکون,انواع کاسه نمد,کاسه نمد کشاورزی,کاسه نمد فشار قوی,کاسه نمد صنعتی و … سابقه کار دارد.

خدمات شرکت پارت هیدرولیک:

این شرکت کلیه ی محصولات خریداری شده ی مشتریان خود را علاوه بر تهران به سراسر نقاط ایران در مدت زمان کوتاه ارسال می کند. همچنین شما می توانید در صورت خرید اورینگ,پکینگ,کاسه نمد و … از مشاوران ما و پشتیبانی آنلاین این سایت از طریق صفحه ی تماس ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*