پکینگ سیلیکون

پکینگ سیلیکون

پکینگ سیلیکون یکی از انواع پکینگ ها پر مصرف می باشد که امروزه محبوبیت فراوانی نیز در نزد مشتریان خود دارد,این نوع پکینگ در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی به ویژه لبنیات از جمله شیر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. با ما همراه باشید. در ادامه می خواهیم تا شما را بیشتر با این محصول آشنا کنیم تا اطلاعات مورد نیاز خود را در این باره کسب کنید,پس با ما همراه باشید.

اطلاعات تکمیلی در مورد پکینگ سیلیکون:

همان طور که در قسمت بالا توضیح دادیم این محصول بیشتر در صنایع غذایی استفاده می شود و علت آن این است که در برخورد با هر گونه مواد غذایی رنگ پس نمی دهد و همچنین در این مواد به هیچ گونه حل نمی شود. در مورد دمای پکینگ سیلیکون باید بگوییم که از دمای منفی ۳۰ درجه سانتی گراد تا دمای مثبت ۲۵۰ سانتی گراد کاربرد دارند. تمامی پکینگ ها وظیفه آببندی را بر عهده دارند و بیشتر از لاستیک مصنوعی و لاستیک طبیعی ساخته شده اند.

شرکت پارت هیدرولیک:

از نکات مهمی که در هنگام خرید پکینگ ها علاوه بر قیمت مناسب آن باید توجه داشته باشید,کیفیت خوب و استاندارد بودن آن می باشد زیرا همان طور که می دانید در خرید محصول این دو اصل تکمیل کننده ی هم هستند,در نتیجه برای اطمینان محصول مورد نیاز خود را تنها از شرکت های معتبر و معروف خریداری کنید. شرکت پارت هیدرولیک تولید کننده قطعات سیلیکونی است که به مدت سی سال در زمینه توزیع انواع اورینگ,اورینگ سیلیکون,اورینگ وایتون,انواع پکینگ,پکینگ هیدرولیک و پنوماتیک,پکینگ وایتون,انواع کاسه نمد,کاسه نمد فشار قوی,کاسه نمد کشاورزی,کاسه نمد صنعتی و … سابقه کار دارد.

همچنین این شرکت تمام محصولات مورد نیاز مشتریان خود را به سراسر نقاط ایران در بازده زمانی کوتاه ارسال می کند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و خرید اورینگ,پکینگ,کاسه نمد کافی است تا به صفحه ی تماس این سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .

*